תאוצה 0-100 קמ"ש
0 שניות
טווח נסיעה מרבי
0 ק"מ
מנוע חשמלי
0 כ"ס

ZEEKR 001

Chery FX EV

קרוסאובר חשמלי
חדש ומרשים

תשלום חודשי

1,690 ₪

תשלום ראשוני

14,900 ₪

Chery FX EV

קרוסאובר חשמלי חדש ומרשים

החל מ-1,690 ₪

תשלום חודשי

14,900 ₪

תשלום ראשוני

תאוצה מרבית מ-0 ל-100 קמ"ש
0 שניות
טווח נסיעה מרבי
0 ק"מ
מנוע חשמלי
0 כ"ס
מעוניינים בפרטים נוספים?

עם עיצוב חיצוני כזה, קשה שלא להתאהב

עם עיצוב חיצוני מרשים בהשראת מסע בן כוכבים, פנסים ייחודיים תאורת Led ראשית ואחורית, חזית אלגנטית ומראה חסון, מגיע עם צביעה דו גוונית לבחירה אישית, שמשות אחוריות כהות, מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית וחישוקי אלומיניום 18״ וזה עוד רק חלק קטן מכל מה שיש לו להציע.

ביצועים

רכב בעל 5 מקומות ישיבה, עם הנעה קדמית והספק מרבי של 204 כ״ס, מומנט מרבי של 34.7 קג״מ, תאוצה ל-100 קמ"ש ב – 7.6 שניות, קיבולת הסוללה 61.1 kWh וזמן הטעינה המהירה  עורך כ-28 דקות מ-80%-10%, כאשר מדובר בסוללה בעלת חיי מדף ארוכים שלא רק שתספק לכם טעינה מהירה אלא גם יכולה לספק לכם חשמל של 3.3 קילוואט לטיולים משפחתיים בחוץ.

אבזור וטכנולוגיה שמקפיצים את חווית הנהיגה

מוצע בשתי רמות גימור: 

Comfort ׁהגרסה הבסיסית כוללת: מסך מולטימדיה קמור "12.3 ומוטה כלפי מטה לשימוש נוח תוך כדי נסיעה  ובטיחות מרבית, לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, מפתח חכם, משטח טעינה אלחוטי 50W לנייד, חלונות כהים, שקעי USB מלפנים ומאחור, בקרת אקלים מפוצלת, תאורת LED מלאה, חישוקי "18, חיישני חניה מלפנים ומאחור ועוד. 

Noble, הגרסה המתקדמת כוללת גם מצלמת 360 מעלות היקפית, ריפודי עור סינטטי, תצוגה עילית, מערכת שמע איכותית של סוני עם 8 רמקולים, מושבים קדמיים חשמליים עם חימום/אוורור, חלון גג, דלת תא מטען חשמלית ותאורת אווירה.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

מערכות בטיחות מתקדמות 

מערכות הבטיחות מתקדמות עם חיישני חנייה קדמיים ואחוריים, חיישני גשם להפעלה אוטומטית של המגבים, מערכת לניטור לחץ אוויר בגלגלים, מערכת בקרת יציבות, מערכת למניעת נעילת גלגלים, מערכת לחלוקת מאמצי הבלימה, מערכת התראה על סטייה מנתיב, מערכת סיוע למעבר בין נתיבים ועוד מערכות בטיחות חכמות שיגנו עליכם בכל נסיעה.

מעוניינים בפרטים נוספים?

בתום 36 חודשים מס׳ אפשרויות:

בתום 36 חודשים מס׳ אפשרויות:

1. החזרת הרכב בכפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ותקנון החברה.

2. החלפה לעסקה חדשה – ללא הגבלת יבואן או דגם

(כפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

3. פריסת היתרה עד 60 תשלומים נוספים.

4. פירעון היתרה ע״י מכירת הרכב עצמאית.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום!
איך אפשר לעזור לך?
התקשרו עכשיו