JEEP® WRANGLER​

אגדה על גלגלים
לגלות עולמות חדשים עם רכב השטח הטוב בעולם.

24,900 ₪

תשלום ראשוני

4,890 ₪

תשלום חודשי

ב-3,000 סל"ד
0 קג"מ
נפח מנוע טורבו
0 ליטר
כוחות סוס
0

JEEP® WRANGLER

אגדה על גלגלים
לגלות עולמות חדשים עם רכב השטח הטוב בעולם.

24,900 ₪

תשלום ראשוני

4,890 ₪

תשלום חודשי

ב-3,000 סל"ד
0 קג"מ
נפח מנוע טורבו
0 ליטר
כוחות סוס
0
מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו 8984* או השאירו פרטים כאן

חוויית נסיעה מעולם אחר

ל Jeep® Wrangler תנוחת נהיגה גבוהה ושדה ראייה מצוין. הכניסה הנוחה ליושבים מאחור, המנוע החזק ובעל השהיית טורבו ותיבת ההילוכים הנהדרת, מוכיחים כל פעם מחדש ש'רוביקון' הוא הגרסה הקשוחה ביותר בקטגוריית הג'יפים. חווית הנסיעה כוללת גם הילוך כוח כוחני עם יחס העברה קצר יותר, מראות צד מחוממות, חלונות אחוריים כהים, פנסי ערפל ופנסי אחוריים וכן תאורת יום LED על הכנפיים.

הג'יפ שמסוגל לעשות הכל

הוסף כוח להרפתקאות שלך
עם המנועים שלו, Jeep® Wrangler ערוך להתמודד עם כל שטח. שלג, חול, סלעים או בוץ, שום מכשול לא יעצור אותו. עם צמיגי שטח גדולים, 272 כוחות סוס ומומנט של 41 קג"מ ב-3,000 סל"ד מנוע 2.0 ליטר בעל מגדש טורבו וארבעה צילינדרים בטור המצויד במערכת עצור/סע (ESS) ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 הילוכים המשלבת טכנולוגיות שמשפרות את הביצועים ואת החיסכון בדלק.

שדרוגים ושיפורים חכמים בכל מקום

Jeep® Wrangler נשאר נאמן למורשתו, אך זכה לשיפורים רבים - פנסי לד יוקרתיים עגולים, שבעת החריצים הקידמיים המעוצבים והכנפיים השטוחות אך עם בסיס הגלגלים ארוך יותר, גג ודלתות הניתנים להסרה בקלות ושמשה קדמית המתקפלת בקלות. בולמי השמשה הקדמית שעל מכסה המנוע משמשים גם כמתזי השטיפה ומשולבים בצורה חכמה למראה חלק לחלוטין. Sky One-Touch™ Power Top- גג קשיח, רך יותר ב-20% מקודמיו, ללא גג או גג החשמלי.

טכנולוגיה מתקדמת

®ROCK TRAC האחיזה החזקה ביותר שלנו

כל חובב נסיעת שטח מכיר את מערכת 4X4 Rock-Trac® האגדית. המערכת, הכלולה במפרט הסטנדרטי של הרוביקון, מעניקה שליטה רבה יותר ומומנט גבוה יותר, המאפשרים ביצועי שטח מעולים. מעוניין ביכולות מדהימות עוד יותר? תיבת ההעברה הקשוחה להפליא NV241-Off-Road עם יחס העברה נמוך של 4:1, דיפרנציאלים ננעלים Tru-Lok מלפנים ומאחור וניתוק אלקטרוני של המוט המיצב הקדמי מוכנים תמיד לעמוד במבחן.

®COMMAND-TRAC כוח מתגבר

כאשר נדרשת הנעה לכל ארבעת הגלגלים, מערכת Command-Trac® 4×4 עם תיבת העברה NV241 GII, הכלולה במפרט הסטנדרטי של דגמי Sport ו-Sahara נכנסת לפעולה כדי לעזור לך לצלוח בקלות כל סוג שטח. Command-Trac היא מערכת מוכחת של החלפת הילוכים תוך כדי תנועה (shift-the-fly) עם יחס העברה נמוך של 2.72:1 עבור זחילה על סלעים שנוצרה בכוונת תחילה בכדי להעניק הנאה וחופש לנסוע לאן שההרפתקה מובילה אותך.

®Dana סרן קדמי ואחורי

רמה אחת מעל כולם, ה-Jeep® Wrangler Rubicon הסרנים מחוזקים באמצעות צינורות עבים יותר ומחושלים לקבלת חוזק, קשיחות ועמידות מעולים. ®Rock-trac עם ®Tru-lok Jeep® Wrangler Rubicon מצויד בדיפרנציאליים עם נעילה אלקטרונית ®Tru-Lock. הניתנים לשליטה באופן חשמלי מהקוסולה המרכזית לנעילת הסרן האחורי או שני הסרנים לקבלת אחיזה אולטימטיבית .

מוט מייצב קדמי מתנתק חשמלית

מערכת זו, הקיימת רק ב-Rubicon, מאפשרת לנתק אוטומטית את המוט המיצב הקדמי בנסיעה במהירות של מתחת ל-30 קמ"ש במצב 4LO. במצב זה הגלגלים הקדמיים יכולים לעלות ולרדת בשיעור של עד 25% נוספים כדי להתמודד עם השטח המאתגר ביותר. סטנדרט חדש של זוויות שום דבר אינו מפריד בין ה-Wrangler להרפתקה, עם מרווח גחון של 252 מ"מ, זווית גישה של 36 מעלות, זווית בטן של 20.8 מעלות וזווית נטישה של 31.4 מעלות.
מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו 8984* או השאירו פרטים כאן

בתום 36 חודשים מס׳ אפשרויות:

בתום 36 חודשים מס׳ אפשרויות:

1. החזרת הרכב בכפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ותקנון החברה.

2. החלפה לעסקה חדשה – ללא הגבלת יבואן או דגם

(כפוף לתנאי מחירון לוי יצחק ובדיקת תקינותו ע״י מחלקת טרייד אין).

3. פריסת היתרה עד 60 תשלומים נוספים.

4. פירעון היתרה ע״י מכירת הרכב עצמאית.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום!
איך אפשר לעזור לך?
התקשרו עכשיו